KK Zlatorog Laško - Triglav Tahminler
Maç tahminleri
30/04/2026
KK Zlatorog Laško
Triglav
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.04.2026 19:40
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Triglav | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 10 | 14 | 1932:1922 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Zlatorog Lasko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 9 | 16 | 2070:2329 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Yeni Zelanda Şampiyonası. NBL
Southland Sharks-Canterbury Rams
Filipinler. MPBL
Mindoro Tamaraws-Iloilo United Royals
Marikina Shoemasters-Val City Magic
Kanada Şampiyonası. CEBL
Scarborough Shooting Stars-Montreal Alliance
Edmonton Stingers-Calgary Surge
Dominik Cumhuriyeti Şampiyonası. LNB
Metros de Santiago-Caneros del Este
Bahis ipuçları
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların KK Zlatorog Laško 'si
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı KK Zlatorog Laško 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Triglav 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların KK Zlatorog Laško 'si
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı KK Zlatorog Laško için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların KK Zlatorog Laško 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Triglav 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Triglav 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların KK Zlatorog Laško 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların KK Zlatorog Laško 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Triglav 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Triglav 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Triglav için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların KK Zlatorog Laško 'si
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Triglav 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Triglav 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.04.2026 19:40